امروز : یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

برگزاری مراسم تجلیل از آتش نشان های طالقان

آیین گرامیداشت و تجلیل از آتش نشانان شهرستان طالقان در سالن آتش نشانی شهرداری برگزار شد.
برگزاری مراسم تجلیل از آتش نشان های طالقان
چهارشنبه | ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱ |
کد خبر : ۹۴۱ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، با حضور امام جمعه محترم ، دکتر لطفی شهردار منتخب طالقان ،اعضای شورای اسلامی شهر، معاون فرماندار و سایر مسئولان، مراسم گرامیداشت آتش نشانان شهرستان طالقان برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای آتش نشان و ادای احترام به رشادت و از جان گذشتگی  شهید علی لندی،  از آتش نشانان شهرستان و شهرداری طالقان قدردانی شد و به پاس جان فشانیها و رشادتهای این قشر جان برکف لوح سپاس به آنان اهدا گردید.

در حاشیه مراسم نکوداشت روز آتش نشان، سرکار خانم حمیرا مقیمی ریاست شورای اسلامی شهر ضمن تبریک روز آتش نشان و گرامیداشت سالروز شهادت سرداران فلاحی، فکوری، کلاهدوز، نامجو و جهان آرا اظهار داشت : هفت مهر بهانه ایست تا به انسانهایی که از جان و مال خود در راه حفظ جان و مال دیگران می گذرند ادای احترام کنیم و از این گذشت و ایثار که با شجاعت و جسارت عجین گشته صمیمانه تقدیر کنیم.

ریاست شورای شهر اضافه کرد: هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و خدمات‌ ایمنی، روز قدردانی از تلاش شبانه‌روزی آتش‌نشانانی است که آسودگی را در سلامت و تندرستی همنوعان یافته اند و فرهنگ فداکاری را با جان و دل می پذیرند و همواره در آماده باش کامل به سر می برند.

خانم مقیمی در پایان ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهید علی لندی تاکید کرد : آتش نشانان جلوه ایثار و همدلی را در میدان عمل به نمایش می گذارند و ما قدر دان این رشادت ها هستیم.