امروز : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۹

نشست شورای مشورتی جوانان طالقان با شهردار طالقان

شورای مشورتی جوانان طالقان با مهندس قاسم پور در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند
نشست شورای مشورتی جوانان طالقان با شهردار طالقان
شنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۳۸ |
کد خبر : ۸۱۱ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، در ابتدای این نشست هر یک از اعضای شورای مشورتی جوانان به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود پرداختند و گزارشی از عملکردشان را بیان نمودند در ادامه مهندس قاسم پور شهردار گفت: ایجاد شور نشاط و ایده پردازی از خصوصیات جوانان است و استفاده از انرژی جوانان در مسیر درست باعث بر طرف کردن مشکلات کشور خواهد شد.

وی افزود: جوانان سرمایه های کشور هستند و بایستی از خلاقیت آنان در زمینه های مختلف استفاده نمود آنها با روحیه مطالبه گری خود توسعه همه جانبه را بوجود میاورند تا کنون در حوزه مدیریت شهری از تمامی ظرفیت های نیروی جوان و خلاق استفاده نموده ایم و انتقاد های سازنده آنها را به فرصتی برای خدمتگذاری بیشتر به مردم شریف طالقان تبدیل نمودیم .

امروزه هر کشوری که سرمایه انسانی جوان ،کار آفرین و توانمند دارد قدرتمند محسوب می شود .شورای مشورتی جوانان در حوزه  مدیریت شهری و تخصصی می توانند مشکلات و موانع موجود را بررسی و راهکار های عملیاتی ارائه نمایند و  با مجموعه مدیریت شهری در زمینه های مختلف همکاری نمایند .

جوامعی که روحیه مشارکتی خود را بالا ببرند می توانند به توسعه بیشتر برسند و وقتی جوانان در عرصه های مختلف حضور پیدا کنند جامعه را با شور و نشاط بیشتر به سمت موفقیت پیش می برند .

شهردار طالقان با تاکید بر اینکه باید از پتانسیل جوانان در محافل مختلف بهره برد گفت: جوانانی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی ها ،شهید باکری هاو ... جنگ حق علیه باطل را در طول هشت سال دفاع مقدس  با موفقیت اداره کردند و حضور فرماندهان جوان در جنگ تحمیلی نشان از حمایت های رهبر کبیر انقلاب از جوانان آن دوره بود  و در حال حاضر نیز همیشه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سخنانشان به جایگاه جوان اشاره می نمایند و به استفاده از نیروی جوان در کشور تاکید فراوانی دارند .

 

 

مزایده

مناقصه