امروز : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

پیام تسلیت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان

مهندس قاسم پور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طی پیامی، فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) را به عموم مسلمین بویژه مردم ولایتمدار طالقان تسلیت گفتند.
پیام تسلیت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۵:۳۶ |
کد خبر : ۲۷۵ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اخلاق نیکو آرمان سترگ هدایت و رستگاریست . زندگی کوتاه دنیوی در پرتو آموزه های اخلاق الهی،  معنا و اعتلا می یابد. انسان برای رسیدن به رشد، کمال و بالندگی اخلاقی به شناخت نیاز دارد و شناخت،  از راه تحصیل معارف معنوی ، تقوا و عمل صالح به دست خواهد آمد.

پیشوایان پاک دین علیهم السلام ،به دلیل بهره مندی از ویژگی عصمت و دوری از عصیان و گناه برترین مربیان اخلاق برای انسان، بویژه برای دوستداران و پیروان خود به شمار می روند.

رسول گرامی و اهل بيت ایشان آيينه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ اند. آنان، پيشوايان بشر به سوی فضايل و ارزش های متعالی انسانی و الهی اند و آشنايی با ابعاد گوناگون شخصيت و زندگی اين رهبران الهی، بهترين توشه راه حقيقت جهت رسیدن به سعادت و کمال است.

امید است درظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال ، در سایه وحدت و همدلی، با تأسی از مشی و سیره رسول آسمانی و ائمه معصومین علیهم السلام بتوانیم در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خدمت رسان صادقی برای شهروندان محترم طالقان باشیم.

رحلت جانگداز و ملکوتی پیامبر صلح و رحمت اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را به پیشگاه امام زمان، حضرت مهدی (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، عموم مسلمانان و شیفتگان پیامبر اخلاق و امامان همام و بویژه مردم فهیم، متدین و ولایتمدار طالقان تسلیت عرض می نماییم و ازدرگاه پروردگار متعال می خواهیم ما و همگان را به سوی خیر و خدمت و رستگاری رهنمون باشد.