امروز : پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳

ثبت استاد غلامحسین امیرخانی به عنوان گنجینه زنده بشری

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در پی ثبت نام استاد غلامحسین امیرخانی به عنوان گنجینه زنده بشری، طی صدور پیامی این افتخار بزرگ را به محضر استاد غلامحسین امیر خانی، خانواده محترمشان و اهالی هنر پرور شهرستان طالقان تبریک گفتند.
ثبت استاد غلامحسین امیرخانی به عنوان گنجینه زنده بشری
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۵:۴۹ |
کد خبر : ۷۸۱ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

فرهیخته ارجمند و هنرمند بزرگ جناب آقای استاد غلامحسین امیرخانی : ثبت نام حضرتعالی در میراث‌فرهنگی ناملموس با عنوان "استاد غلامحسین امیرخانی؛ گنجینه زنده بشری در خط نستعلیق" به شماره ۴۵ در تاریخ ۲۹ /۱۳۹۸/۱۱ در فهرست ملی "نادره‌کاران میراث‌فرهنگی ناملموس" افتخاری بس بزرگ و ارزشمند در تاریخ فرهنگی کشور عزیزمان محسوب می گردد.

بسی مایه مباهات و مسرت بوده که حفظ و احیای این میراث عظیم  با دستان توانمند جنابعالی رقم خورد که بحق شایسته این عنوان بوده اید.

مشاهیر بزرگ و گنجینه های ارزشمندی  چون شما همواره مایه افتخار اهالی شهرستان طالقان و الگوی فرهنگی کشور و جهان می باشند.

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار طالقان ضمن حمایت از فعالیتهای ارزشمند فرهنگی این استاد فرهیخته ، ابلاغ ثبت نام استاد غلامحسین امیرخانی به عنوان گنجینه زنده بشری توسط وزیر محترم میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و گردشگری را صمیمانه حضور استاد امیرخانی ، اهالی هنرپرور شهرستان طالقان و خانواده محترمشان تبریک و تهنیت عرض مینماید.

 

 

مزایده

مناقصه