امروز : چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۲

Breadcrumbs

اخبار سایت

تقدیر و تشکر از شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان توسط اهالی گلیرد

اهالی گلیرد در پیامی از شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان بابت مرمت تابلوی حضرت آیت الله طالقانی(ره) در اتوبان تهران - قزوین قدردانی نمودند.
تشریح برنامه های شهرداری در خصوص بارش برف و برفروبی خیابانها و معابر

شهردار طالقان: امسال حدودا چندین تن نمک جهت استفاده در سطح معابر و خیابانهای سطح شهر جهت جلو گیری از یخ زدگی و تسهیل در رفت و آمد شهروندان تعبیه شده است.
آماده باش و فعالیت شبانه روزی ستاد برف روبی شهرداری طالقان

مهندس قاسم پور شهردار طالقان طی پیامی ازآماده باش و فعالیت شبانه روزی نیروهای ستاد برف روبی در شهر طالقان و محله های شهر خبر داد.
انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی در مسیر های اصلی و فرعی حوزه شهری

با توجه به ریزش بارش شدید رحمات الهی عملیات برف روبی و نمک پاشی در مسیر های اصلی و فرعی حوزه شهری با مدیریت میدانی و شبانه روزی مهندس قاسم پور شهردار و تلاش بی وقفه نیرو های خدمات شهری شهرداری طالقان در حال انجام می باشد.
شهرداری طالقان در تدارک و آماده استقبال از چهل و یکمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه فجر با مدیریت مهندس قاسمپور شهردار و با حضور معاونین و مسئولین واحدها در شهرداری طالقان برگزار شد.
بازدید از روند اجرایی عملیات برف روبی و نمک پاشی  در شهر طالقان

شهردار به همراه مهندس حامد صادقیان عضو شورای اسلامی شهر از روند اجرایی عملیات برف روبی و نمک پاشی در خیابانها و معابر سطح شهر بازدید بعمل آوردند.
آماده باش کلیه نیروهای خدمات شهر، موتوری و آتش نشانی شهرداری طالقان

در پی اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان البرز و کاهش دما، کلیه نیروهای خدمات شهر، موتوری و آتش نشانی شهرداری طالقان به حالت آماده باش درآمدند.

مزایده

مناقصه